Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 15 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Triumph ROCKET III, joka on valmis viemään sinut kesäseikkailuihin! Tämä urheilullinen moottoripyörä on rekisteröity kahdelle, joten kaveri mukaan ja matka käy kuin siivillä. Nelitahtinen moottori ja kardaaniveto takaavat, että meno on tasaista ja luotettavaa. Sähkökäynnistys tekee lähdöstä helppoa, ja hyvät renkaat pitävät huolen, että pysyt tiellä kuin liimattu. Tämä vähän ajettu pyörä on siisti ja valmis suoraan ajoon. Jos tämä Triumph ROCKET III voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FK-434 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Ajomäärä | 65000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | ROCKET III |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-Pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Sähkökäynnistys
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.9.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.9.2006 |
| Kuutiotilavuus | 2294 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 585 kg |
| Omapaino | 350 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki